www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Amerikai multinacionális gyártó cég gyáli leányvállalata keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával;
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag a termeléshez időben megérkezzen;
  • Kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal;
  • Igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben;
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig;
  • Társosztályokkal való együttműködés mérnöki változások, minőségi vagy számla probléma esetén;
  • Lean, fejlesztési javaslatok tétele a stabil és gazdaságosabb anyagellátás érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret;
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett beszerzői tapasztalat;
  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot);
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Határozott, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat;
  • ORACLE rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra.

Munkavégzés helye: Gyál

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő