www.cvonline.hu

Operatív Beszerző

  • A hirdetés 677 napja lejárt

A Diebold cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata - mely az ATM automaták gyártásért, összeszerelésért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ha szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapatban dolgozni, fontos számodra a szakmai fejlődés, van tapasztalatod az anyagbeszerzés területén és jól beszélsz angolul, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával
  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag a termeléshez időben megérkezzen
  • Kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal
  • Igények felülvizsgálat, megrendelések kiadása Oracle rendszerben
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig
  • Társosztályokkal való együttműködés mérnöki változások, minőségi vagy számla probléma esetén
  • Lean, fejlesztési javaslatok tétele a stabil és gazdaságosabb anyagellátás érdekében

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett beszerzői tapasztalat
  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • ORACLE rendszer ismerete

Egyéb készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Helyek Gyál
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő