www.cvonline.hu

OPERATÍV BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 855417

Link megjelenítéseimages/editor/1374673442.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Beszállítók felé megrendelések készítése
  • Rendelések nyomon követése
  • Kapcsolattartás a termeléstervezőkkel és a raktárral
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A beszerzési paraméterek beállítása, felülvizsgálata a rendszerben
  • Riportok készítése
  • Beszerzéssel kapcsolatos egyéb tevékenységek ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Főiskolai/egyetemi szintű műszaki végzettség
  • Angol stabil nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Együttműködési készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: OPERATÍV BESZERZŐ, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése