www.cvonline.hu
Operatív beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 848436
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. 2005 óta Kecskeméten működő 500 főt foglalkoztató, nemzetközi vállalati háttérrel rendelkező autóipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelés alapanyaggal történő ellátása, fémalkatrészek, fémalapanyagok napi beszerzése
  • Megrendelések kiállítása, visszaigazolások kontrollálása
  • Beérkező szállítmányok nyomon követése, beérkeztetés
  • Készletszint figyelése és aktualizálása SAP rendszerben
  • Készletbeli eltérések kivizsgálása, raktárral, termeléssel való kapcsolattartás
  • Együttműködés a beszerző csapat tagjaival, kölcsönös segítségnyújtás, információáramlás segítése
  • Javaslattétel új beszállítók kiválasztására

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/logisztikai/kereskedelmi/műszaki területen)
  • Középfokú angol nyelvtudás - beszállítói kapcsolattartás angol nyelven működik, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Operatív beszerzésben szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Bármely vállalatirányítási rendszer ismerete