www.cvonline.hu

Operatív beszerző

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Amennyiben szeretne multinacionális partnercégünk új munkatársa lenni, úgy várjuk jelentkezését a következő pozícióba:

A cég fejlett technológiát, fejlődési lehetőséget, és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új munkavállaló számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések kezelése és nyomon követése
  • Keretszerződések és árlisták ellenőrzése
  • Új tételek esetén beszállítók felkutatása
  • Megrendelésekhez kötődő számlák ellenőrzése
  • Beszállítók felé történő reklamációk elkészítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Fejlett géppark
  • Nemzetközi háttér
  • Szakirányú képzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol