www.cvonline.hu

OPERATÍV BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 814561

Link megjelenítéseimages/editor/20090305113036.jpg" border="0" alt="" />

Multinacionális autóipari vállalatcsoport leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek biztosítása, beérkeztetése a gyártási ütemtervnek megfelelően
  • Beszerzési lehívások meghatározása és kiadása a szállítóknak a vevői rendelések, a gyártási program és az aktuális alapanyag raktárkészlet figyelembe vételével
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a termelés zavartalanságát biztosító beszállítási ütemterv realizálása
  • A kritikus beszállítási feladatok megoldása, sürgős tételek operatív követése a beszállítóknál és a szállítmányozóknál
  • A beszerzés-stratégiai döntések támogatása
  • Készletelemzés, készletek optimalizálása
  • Együttműködés minőségügyi és pénzügyi problémák megoldásában

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves autóipari beszerzési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Beszerzési folyamatok alapos ismerete;
  • Kiemelkedő probléma megoldási képesség
  • Megbízható számítógépes ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Béren kívüli juttatások (teljesítmény bónusz, cafeteria)
  • Magas szintű műszaki- technológiai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: OPERATÍV BESZERZŐ, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: kernne.turzoeszter.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése