www.cvonline.hu

Operatív Beszerző

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Alapanyag beszerzési folyamatok kezelése, nyomon követése
• Külföldi beszállítókkal való napi kapcsolattartás
• Készletgazdálkodás, készletfeltöltés
• Megrendelések kezelése, egyedi megrendelések lebonyolítása
• Beszállítói reklamációk kezelése
• Társosztályokkal való kapcsolattartás
• Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
• Értékesítés támogatása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• 2-3 éves szakmai tapasztalat beszerzés területen
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Műszaki affinitás
• Proaktív, lendületes munkavégzés

Előny:
• Felsőfokú végzettség
• Építőipari területen szerzett tapasztalat
• Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő