www.cvonline.hu
Operatív beszerző (Referenciaszám: PJ5015)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1086087

Móri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Operatív beszerző

Feladatok:
- NPR anyagok beszerzése
- Beszállító bázis karbantartása és versenyeztetése
- A központból érkező ajánlatok kezelése
- Áregyeztetés, változtatások követése
- Statisztikák készítése a menedzsment számára

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Gyártó környezetben, beszerzési területen szerzett tapasztalat
- SAP ismeret
- Középszintű angol nyelvismeret

Előny:
- Autóiparban szerzett több éves beszerzési tapasztalat
- Német vagy spanyol nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
- Kiváló fejlődési - és karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06