www.cvonline.hu

Operatív beszerző (Pest megye)

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Operatív beszerző munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges stratégiai anyagok beszerzése
  • Eseti indirekt anyag, szolgáltatás és tárgyi eszköz beszerzés
  • Optimális készletszintek meghatározása, elérése, igények időben történő kielégítése
  • Anyagcsoportok készletmenedzsmentje
  • Anyagcsoportokhoz kapcsolódó folyamatok és eljárások működtetése, fejlesztése
  • Beszállítási szerződések kereskedelmi szempontú előkészítése, beszállítói auditok teljesítése
  • Új beszállítók keresése, versenyeztetése, bevonása, a meglévő beszállítók fejlesztése
  • Fuvarszervezés, vámügyintézés és számlázás
  • Napi együttműködés a társgyárakkal és társszervezetekkel
  • Beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, gazdasági, műszaki)
  • Minimum két éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat operatív beszerzési területen
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiemelkedő MS Excel ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő