www.cvonline.hu

Operatív beszerző (jelige: 2015_PT_Obuyer)

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Operatív beszerző
Robert Bosch Power Tool Kft.

(jelige: 2015_PT_Obuyer)

A leendő munkatárs feladatai:

  • „Rendelések menedzselése, vevői igényváltozások kezelése
  • „Rövid- /közép- / hosszútávú gyártástervezés
  • „Készletgazdálkodás alapanyag és késztermékek kapcsán
  • „Alapanyag beszerzés ütemezése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • „Logisztikai költségoptimalizálás
  • „A folyamatos termelés biztosítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • „Műszaki / közgazdasági / mérnöki végzettség
  • „Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „Számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Access, Outlook)
  • „Kiváló kommunikációs készség, magas fokú terhelhetőség
  • Precizitás, magabiztosság, csapatmunkára való hajlam
  • „Felelősségteljes és folyamatorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • „SAP ismeret
  • „Német nyelvtudás
  • „Logisztikai szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • „Munkatársaink szakmai és személyes fejlődésének folyamatos támogatása
  • „Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
  • „Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • „Dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből
  • Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
  • „Ingyenes tréningek, nyelvtanulási lehetőség

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik?
Link megjelenítése" target="_blank">
www.bosch.hu/jobs

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő