www.cvonline.hu

Operatív beszerző (határozott időre)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 806190

Ügyfelünk egy piacvezető multinacionális közlekedési beszállító vállalat, amely számára Operatív beszerzőt keresünk.

Feladatok:

A járműegységek üzemképességi megvalósulásának támogatása
Kapcsolattartás és tárgyalás a beszállítókkal és a külföldi részlegekkel
Az alkatrészek és szolgáltatások időbeli elérhetőségének biztosítása
A beszerzési folyamat koordinálása, nyomon követése
KPI-ok Variation Order folyamat koordinálása (ajánlattétel, beszerzés, végrehajtás), a folyamat-rendszer folyamatos fejlesztése
Tartalék alaktrészek és speciális célszerszámok kapcsán értekezletek megszervezése, jegyzőkönyvek vezetése, rendelés, beszerzések nyomon követése

Elvárások:

2-3 év beszerzési terüeleten szerzett tapasztalat
Min. erős középfokú angol nyelvtudás
Rátermettség
Jó kommunikációs készség
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján