www.cvonline.hu

Operatív beszerzési referens és vámügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1085416

Légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Anyagellátási szerződések és a megrendelések folyamatos karbantartása, pénzügyi felhasználásainak ellenőrzése
  • Készletigény-felmérés, és az ehhez kapcsolódó tervezéshez szükséges éves beszerzési terv elkészítése
  • Szállítási szerződések megkötése, megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • A szállítót terhelő reklamációval, a selejt visszaszállításának megszervezésével és a keletkezett kár áthárításával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Társaság biztosítási és vámügyekkel összefüggő tevékenységének a koordinálása
  • Kapcsolattartás a vámügyi képviselővel
  • Ad-hoc adminisztráció

Elvárások:
  • Középfokú vámügyintézői képesítés
  • Legalább 2 év vámügyintézői tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Szolgáltatói szemléletmód

Juttatások:
  • Versenyképes juttatás
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Előnyök:
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Dynamics AX rendszer ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát!