www.cvonline.hu

Operatív alapanyag beszerző

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, alapanyag-készletszint optimalizálása, kontrolálása a rendelési igények felülvizsgálatával

  • Folyamatos együttműködés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral, annak érdekében, hogy az alapanyag a termeléshez időben megérkezzen

  • Kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszállítókkal, stratégiai beszerzési csapattal

  • Igények felülvizsgálata, megrendelések kiadása Oracle rendszerben

  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig

  • Társosztályokkal való együttműködés mérnöki változások, minőségi vagy számla probléma esetén

  • Lean, fejlesztési javaslatok tétele a stabil és gazdaságosabb anyagellátás érdekében

    Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 1 éves operatív alapanyag beszerzői tapasztalat multinacionális gyártó cégnél

  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Határozott, magabiztos fellépés

    Munkavégzés helye:

  • Budapest déli része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő