www.cvonline.hu

Operatív Adminisztrátor

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Operatív Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A megbízások teljesítésével kapcsolatos folyamatok nyomon követése;
  • Díjtételek kalkulációja és rögzítése a rendszerben;
  • Kimutatások, elemzések készítése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai terület előny);
  • Felhasználói szintű MS Office és Excel ismeretek;
  • Logisztikai adminisztrációs területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, közgazdasági, közlekedésmérnöki szakirány);
  • Lekérdezésekben (pl. SQL) való jártasság;
  • Kontrolling ismeret;
  • Német nyelvismeret.

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, pontosság;
  • Gyors és logikus gondolkodás, rendszer szemlélet;
  • Jó problémafeltáró- és megoldó készség;
  • Terhelhetőség, jó stressz – és monotonitás-tűrő képesség;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „Operatív Adminisztrátor” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő