www.cvonline.hu

OPERATIONS MANAGER

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Partnerünk, a világ legnagyobb logisztikai szakértője. A minőségi szolgáltatások területén megszerzett nemzetközi tapasztalatukat bővítik most, újonnan kialakított összeszerelő üzemük beindításakor. Stratégiai, a globális távközlési piacon meghatározó szerepet játszó partnerük részére látnak el gyártási feladatot Biatorbágyon. Az induló csapat kialakításához elhivatott műszaki szakembereket keresünk.

Feladatok:

►    A műszakban folyó tevékenység teljes körű szervezése, irányítása, felügyelete

►    A napi teremlési tervek és KPI-ok teljesítése

►    Társosztályokkal való együttműködés (alapanyagellátás, mérnökség, quality)

►    A munkaerő fejlesztésében való részvétel, people management feladatok

►   Új folyamatok kialakításának kezdeményezése, javaslattétel

►   Termék- és technológiaváltozások lekövetése

►   On site partneri kapcsolattartás

elvárások:

►    5-10 éves releváns területen szerzett tapasztalat

►    Bérgyártásban szerzett tapasztalat

►    Felsőfokú végzettség műszaki területen

►    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

►    Határozott fellépés, proaktív hozzáállás

►    Megbízhatóság, magas stressztűrő képesség

►    Logikus, praktikus gondolkodásmód

►    Ügyfélközpontúság

Amit kínál:

►    Multinacionális környezet;

►    Kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés biztosítása;

►    Vonzó kompenzációs csomag.

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Biatorbágy
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő