www.cvonline.hu

Operations Manager

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 788980
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal budapesti partnercégünk részére keresünk munkatársat operations manager munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gépjármű-assistance szolgáltatásokkal foglalkozó cég napi működésének biztosítása
  • riportok készítése a menedzsment és a cégtulajdonosok részére
  • adminisztrációs terület irányítása, ellenőrzése
  • üzleti és ügyviteli folyamatok fejlesztése
  • operatív terület irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • munkavállalók irányításában szerzett, lehetőleg kisvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete, Excel magas szintű ismerete
  • magyar és angol (felsőfokú) nyelvtudás
  • proaktív munkavégzés
  • felsőfokú végzettség

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-17:20 óráig

Előnyt jelent:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • harmadik nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • egy hónap próbaidő után céges autó és céges telefon