www.cvonline.hu

Operations manager

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Multinacionális autóipari vállalat győri telephelyére

munkatársat keres.

Általános feladatok

  • A termeléshez tartozó szervezetek vezetőinek irányítása
  • A termelési programok megfelelő végrehajtatásának ellenőrzése
  • A hatékonysági célkitűzések teljesülésének követése, és a napi operatív termelésirányítási feladatok kontrollja
  • A gyári logisztikához tartozó szervezetek vezetőjének irányítása
  • A logisztikai rendszer folyamatos fejlesztésében kezdeményező közreműködés
  • Az irányított szervezeti egységek munkájának összehangolása, szakmai felügyelete, a munkavégzés feltételeinek biztosítása, a végrehajtás szervezése és a teljesítés ellenőrzése
  • A management által közösen meghatározott célok megvalósítása az irányítása alá tartozó szakterületeken

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen
  • Tárgyalóképes angol /német nyelvtudás
  • Lean Manufacturing és Six Sigma ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőképesség
  • Min. 3 éves hasonló munkakörben, autóiparban szerzett vezetői tapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő