www.cvonline.hu

Operations manager / Fejér megye/

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

P&L egy adott gyáregységre vonatkozóan;
Felelős az összes termelő részlegért, termeléstervezésért, raktározásért, karbantartásért, kontrollingért és vevői kapcsolattartásért;
Elsődleges feladat lesz a gyár középvezetőinek, kollégáknak, a folyamatoknak fejlesztése, folyamatosan azt a célt szem előtt tartva, hogy a prémium autóipari gyárak kiszolgálása minél gördülékenyebb legyen;
A szervezet megerősítése;
Kulcsvevőkkel személyes kapcsolattartás;
Budget készítés;
A terület eredményességének növelése.

Követelmények:

Autóipari v. fémipari területen szerzett operations manageri vagy gyárigazgatói tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás;
Vezetői karizma;
Sikeres, lojális szakmai háttér;
Mérnöki diploma.

Előny:

MBA végzettség.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várom.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Felelős tanácsadó: N. Kiss Bernadett, 06309430259, E-mail cím megjelenítése

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Nyitott, extrovertált, kommunikatív személyiség, aki az információt nemcsak kéri, de meg is osztja másokkal;
Erős leadership skill-ekkel rendelkezik;
Tapasztalat folyamatfejlesztő, képes az egészet egyben látni és látja az összefüggéseket;
Hatékonyságnövelő típus;
Megoldást kereső habitusa van.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló bérezés és juttatási rendszer;
Vállalati gépjármű magánhasználatra is.

Egyéb hasonló állások Önnek
Accounts Payable Operations Manager

Givaudan Business Solutions Kft.

Accounts Payable Operations Manager Accounts Pa...
Pest, Budapest

NPI Manager - Fejér megye (Referenciaszám: HM-716)

Man at Work Kft.

Feladatok: Új termékek szériagyártásba viteléne...
Fejér

Global Clinical Operations Manager

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our client is a leading global...