www.cvonline.hu

Operational Excellence Manager (LEAN szakértő)

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Gödöllői telephelye

Operational Excellence Manager

(LEAN szakértő)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamatos fejlesztési folyamatok vezetése és a LEAN gondolkodásmód és metodológia bevezetése steril gyógyszer-gyártó divízióban;
  • Folyamatos fejlesztés és változásmenedzsment kezelése, a divízió kiválósági központ szerepének megerősítése;
  • Meglévő folyamatok és munkamódszerek analizálása, fejlesztési lehetőségek azonosítása, fejlesztési javaslatok kidolgozása, változások megvalósításának támogatása;
  • Lean, illetve folyamatos fejlesztés szemléletének megteremtését biztosító képzési program kialakítása, működtetése;
  • Monitorozási, riportálási folyamatok és eszközök kialakítása;
  • Együttműködés a globál OpEx csapattal;
  • A helyi OpEx csapat létrehozása és menedzselése.

Elvárásaink:

  • Multinacionális termelővállalatnál szerzett LEAN bevezetési, működtetési tapasztalat;
  • Gazdasági, műszaki, gyógyszerész vagy vegyész végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

Előnyt jelent:

  • Vegyipari, gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia;
  • Dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi linken keresztül.

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő