www.cvonline.hu

OPERÁCIÓS VEZETŐ

  • A hirdetés 894 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Flottaoperátorok munkájának koordinálása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (logisztikai)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély és saját gépjármű

Jelentkezésnél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete

Szüksége kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó, határozott személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, jó hangulatú légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyei:

  • Több telephelyen: Herceghalom, Alsónémedi, BILK (23. kerület)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi linken lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő