www.cvonline.hu

Operaciós Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1034733

Ügyfelünk Magyarország egyik piacvezető, belföldi és külföldi költöztetéssel, teljes körű relokációs ügyintézéssel foglalkozó cége.
Szereted a kihívásokat? Ha pörög a munka szervezni kell és sikereket érsz el? Jól beszélsz angolul? Rád vár a feladat!
Vidám csapat keres új kollégát Budapestre.

Feladatok:

· költözésekre csapatok összeállítása, koordinálása, teherautók kiosztása

· nemzetközi fuvarfigyelés cégcsoportunkon belül

· munkaruha, csomagolóanyag megrendelése

· raktárra beosztott kollégák felügyelete / raktár-kontroll

· hétvégi munka/kontroll irodaköltözéseken

· minőség-ellenőrzés személyesen egyes költözéseken – és VIP költözéseken

· riportok elkészítése, emailek megválaszolása, irodai adminisztráció, munka megtervezése

· tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges!

Elvárások:

· kommunikatív, rugalmas

· dinamikus, jó szervező

· elhivatott, sikerorientált

· magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik

· logisztikai, költöztetői tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés, családias környezet, vidám csapat, céges programok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján