www.cvonline.hu

Operációs vezető [ST-BOV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1037186

Focus consulting

Megbízónk

Meghatározó pénzügyi szolgáltató megbízónk személy- és kishaszon gépjárművek pénzügyi lízingelésével és hitelezésével foglalkozó szervezetének élére keresünk Operációs vezető munkatársat.

Feladatok

- A szervezet operációs területeteinek irányítása.
- Részvétel a költségtervezésben és kontrollban, a cég éves célkitűzésében meghatározott költséghatékonyság biztosítása.
- A terület költséghatékonyságának folyamatos javítása: egységköltségek csökkentését, kiszolgálás színvonalának javítását, a cég növekedését elősegítő projektek kezdeményezése, irányítása.
- Létszámgazdálkodás: stratégiai és operatív létszámtervezés; kapcsolattartás az outsource cégekkel.
- A szervezet képzési tervének összeállítása, képzések szervezése.
- Coaching, kiválasztás: a terület vezetőinek kiválasztása, folyamatos képzése, coaching-ja.
- Szervezetfejlesztés: a szervezeti célokhoz igazodó strukturális átalakítások kezdeményezése és menedzselése.
- Szoros együttműködés az értékesítés, termékfejlesztés, HR, pénzügy területeivel.
- A cég IT rendszerek fejlesztésének, üzemeltetésének irányítása.
- Projektekben való részvétel.
- A változó üzleti környezet és a szervezet tevékenységéből adódóan felmerülő új problémák, feladatok megoldása.
- Vállalati kultúra helyi szintű képviselete.

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
- Legalább 10 éves pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
- 3-5 éves nagyobb létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat
- Harmadik feles értékesítői környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent (áruhitel, hitelkártya, jelzáloghitel, stb.)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Visio, ProjectPlanner, Access)
- Jó kommunikációs készség
- Strukturált gondolkodás, komplex látásmód
- Minőségmenedzsment ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió