www.cvonline.hu

Operációs vezető / Raktárvezető

  • A hirdetés 69 napja lejárt

Pozíció leírása:

Irányítása alá tartozó gyártás kiszolgáló logisztikai terület működésének biztosítása;
Kb. 200 operatív munkatárs közvetett irányítása;
Új projektek bevezetésében való közreműködés;
Targoncák, anyagmozgató gépek működésének felügyelete;
Információadás a menedzsment részére;
A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása;
A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel;
Operatív problémamegoldás.

Követelmények:

Gyártó cégnél , vagy logisztikai területen szerzett operációs vezetői legalább 5-10 év szakmai tapasztalat
Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
Vállalatirányítási rendszer ismeret
Kiváló probléma megoldó képesség

Előny:

Projektimplementációban szerzett tapasztalat
Autóipari területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és német nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Elvárás

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Megbízhatóság, erkölcsi fedhetetlenség
Problémamegoldó-képesség
Határozott fellépés, vezetői attitűd

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Céges autó
Versenyképes juttatási csomag
Szakmai fejlődési lehetőség
Tréningek
Multinacionális, stabil vállalati háttér

Egyéb hasonló állások Önnek
Operációs vezető

Randstad Hungary Kft.

Az egyetemi oktatáshoz és szakképzéshez szükség...
Pest

Raktárvezető

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Legfőbb feladatok és felelősségek: Raktári dolg...
Magyarország

GE Energy Connections