www.cvonline.hu

Operációs rendszer gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 898976

Ha szeretnél egy népszerű, multinacionális cégnél dolgozni, jelentkezz az Ericssonhoz! Ők megadják a lehetőséget a diákoknak, hogy nagyban gondolkozzanak, és hogy valóra váltsák az álmaikat.

Feladatok:
  • Linux alapú rendszerek és hálózatok karbantartása
  • IT hardwarek és softwarek telepítése
  • Felhasználói problémák és jogok kezelése
Elvárások:
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, folyékony német nyelvtudás előny
  • UNIX és/vagy LINUX operációs ismerete előny
  • MS Windows ismerete
  • Önálló munkavégzés, stressz tűrő képesség
  • Csapatmunka
Előny:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlesztheted a képességeidet, érdemi munkára való lehetőség
  • Gyakornoki tréningek, belső képzések
  • Technikai workshopok
  • Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
Amit kínálunk:
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • heti minimum 25 óra vállalás rugalmas beosztásban
  • Bruttó 1190 forint/óra
  • Budapest IX. kerület.
Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció elnyerte tetszésedet, jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre fényképes önéletrajzoddal. E-mailed tárgya legyen ERI-OPS!