www.cvonline.hu

Operációs Igazgató

  • A hirdetés 910 napja lejárt

Megbízónk Miskolc legnagyobb magyar tulajdonú informatikai vállalata. A cég célja, hogy rövid időn belül a világ egyik vezető fejlesztői platformjává váljon saját célpiacán belül. A terv megvalósításának támogatásához keresünk

Operációs Igazgató pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • miskolci központ munkájának összefogása: koordináció, feladat kiosztása, számonkérése, riportoltatás
  • irodai IT (külföldön is)
  • management tagként budapesti management fórumokon való részvétel
  • system engineer csapat összefogása: éles és teszt szerverek karbantartása, telepítése (cloud, on-premise)
  • K+F projektekhez kapcsolódóan a fejlesztő csapat munkájának dokumentálása
  • riportolás a tulajdonos felé

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 4-5 fős csapat koordinálásában szerzett tapasztalat
  • utazási hajlandóság (külföldre is)
  • jó szervező készség, strukturáltság
  • nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • agilis tapasztalat (product owner/project owner/scrum master)
  • infrastruktúra, üzemeltetési tapasztalat
  • ügyfél-kapcsolattartásban való jártasság
  • magabiztos angol nyelvtudás

Előnyös technológiai ismeretek önállóan vagy vezetőként:

  • cloud szerver üzemeltetés (aws ec2/s3, azure, hyperv)
  • sql üzemeltetés (mysql, mssql, oracle) / sql nyelv alapszintű ismerete
  • windows szerver üzemeltetés: iis, msmq tapasztalat
  • reporting (crystal, sql reporting services)
  • .Net-es vagy Java-s fejlesztés
  • BI/olap integrációs tapasztalat (ms dynamix, sap, oracle, cognos)
  • linux üzemeltetés: apache, jboss
  • hadoop/nosql/mongodb/counchdb tapasztalat

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése!

Helyek Miskolc
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol