OPERÁCIÓS IGAZGATÓ (Produktion, Qualitätssicherung, Logistik, Instandhaltung)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1069120

Megbízónk németországi középvállalat magyarországi gyára. Fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek képezik a magyarországi gyár termékválasztékát. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára vezető munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vállalat operatív irányítása a társ ügyvezetővel
  • A termelési-, karbantartási-, logisztikai- és minőségügyi terület komplex irányítása
  • A termelési program megtervezése és a program maradéktalan teljesítése mennyiség, minőség és határidő vonatkozásában
  • A költség előirányzatok megtervezése, eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, vevőkkel, beszállítókkal, szerződéses partnerekkel
  • Termelés-, logisztika-, minőségbiztosítási területek közötti információáramlás és kommunikáció
  • javítása a vállalati célok elérése érdekében
  • Hatékonyság növelési és selejt csökkentési projektek kezdeményezése;
  • ISO/TS és ISO14001 rendszer működésének támogatása, fejlesztése, a rendszer működésének értékelése, javító intézkedések meghatározása
  • Új projektek, termékek bevezetésében aktív részvétel, projekt management felügyelete
  • Az ügyvezető és a tulajdonosi kör rendszeres tájékoztatása

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök, műanyag feldolgozás/ gyártástechnológia szakirány
  • Gazdasági és menedzsment ismeretek, ideálisan posztgraduális tanulmányokkal megalapozva
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Autóipari gyártásban, termelés vezetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Célorientált, csapatszellemű, megvalósítási erővel rendelkező, partneri felfogásban vezető személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, harmonikus munkakörnyezet
  • Vezetői szintű alapfizetés, jelentős teljesítményprémium, cégautó
  • Innovatív légkör, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Budapest-Tatabánya térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: OPERÁCIÓS IGAZGATÓ (Produktion, Qualitätssicherung, Logistik, Instandhaltung), Budapest-Tatabánya térsége