www.cvonline.hu
Openstack Engineer/Cloud consultant
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.08.31.
Jelentkezési határidő: 2017.09.27.
Hirdetés azonosító: 1146214
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk munkatársakat egy cloud alapú projektre, ahol mérnöki/tanácsadói/architecti szinten lehetne részt venni a cloud platform Openstack-es részének továbbfejlesztésében.

Feladatok

  • Az OpenStack operációs feladatok standardizálásának és automatizálásának háttértámogatása, tanácsadás
  • A felhő globális rolloutjával kapcsolatos szakmai tervek felülvizsgálata
  • Rendszerek dokumentációinak belső szabványok alapján történő elkészítése, magának az implementálásnak az elvégzése
  • Meglévő megoldások továbbfejlesztése, gyártókkal való kapcsolattartás
  • Elvárások

  • Különböző cloud alapú platformok mély ismerete
  • Openstack ismerete
  • Automatizálási tapasztalat (felhő alapú platformok)
  • Virtualizálásban szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Előnyök

  • Szkriptelési, automatizálási tapasztalat (pl. Perl, Python, Bash, Ansible)
  • Operation tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Amit ajánlunk

  • Lehetőség egy új felhő alapú platform létrehozására
  • Fejlődési, előprelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió