www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 840683
lejárt
Tech People FEJLÉC

Az ügyfelünk több mint tíz éve a mobil telekommunikációs piac elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel az alábbi munkakörbe megfelelő jelöltet:

OO (Java vagy PHP) szoftverfejlesztő (GyAS)

Feladatok:
- Mobil telekommunikációs rendszerek fejlesztése, támogatása kis csapatban

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- 1-2 év szoftverfejlesztési tapasztalat valamely OO nyelveben (főleg PHP vagy Java)
- Java vagy PHP 5 nyelv ismerete
- Adatbázis ismeretek: MySQL
- Linux/Unix rendszerek felhasználói ismerete
- Írás-olvasás angol nyelven
- Nyitottság telekommunikációs rendszerek/környezetek megismerésére
- Nyitottság a tanulásra különböző technológiák megtanulására

Előnyt jelentenek a következő ismeretek:
- JavaEE technológiák (EJB, JPA)
- Adatbázisok: PostgreSQL, Oracle
- Maven
- Perl
- SoapUI, JMeter
- Telekommunikációs vagy ahhoz kötődő területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
- Jó munkahelyi légkör
- Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI.
Munka jellege: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti munka (távmunkára nincsen mód)

A részletes szakmai önéletrajzokat (word formátumban) a bérigény megjelölésével mihamarabb várjuk!

További információért keressen telefonon: +36-17897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió