www.cvonline.hu

Öntözési Gyakornok

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

A KITE Zrt. Öntözési Üzletága

munkakörbe keres

pályakezdő, vagy 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkező munkatársakat.

Feladata:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét
  • öntözési szakmai (hidraulikai) alapok, termékek megismerése, elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése
  • az öntözőgépek, telepek tervezésének, specifikálásának elsajátítása a KITE és a szállítói (külföldi) képzéseinek kereteiben, valamint önképzés formájában
  • az Üzletág kereskedelmi munkájába való beintegrálódás

Követelmények:

  • felsőfokú, egyetemi végzettség
  • megbízható, valós angol nyelvismeret
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • műszaki egyetemi végzettség
  • a vízgazdálkodás, öntözés területén szerzett gyakornoki, gyakorlati múlt (hazai, külföldi)

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar, KITE Központ, munkába járás céges külön busszal Debrecen, Hajdúszoboszló, Püspökladány városokból.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy Link megjelenítése" target="_blank">az alábbi linkre kattintva töltheti fel fényképes szakmai önéletrajzát. Az önéletrajzában kérjük, tüntesse fel referenciáit is.

Helyek Nádudvar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő