www.cvonline.hu

ÖNTŐGÉPKEZELŐ (6664)

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
ÖNTŐGÉPKEZELŐ

Feladatok:
-öntőgépeken való gyártás az előírt technológia szerint,
-öntödei berendezések előírás szerinti kezelése
-a gyártási dokumentumoknak megfelelő gyártás

Elvárások:
-alap ( 8 általános iskolai végzettség) vagy középfokú végzettség
-többműszakos munkarend vállalása
-jó állóképesség

Előny:
-öntödében szerzett szakmai tapasztalat
-targoncavezetői,- emelőgép kezelői jogosítvány

Munkaidő:
-3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:
•Kisbér (Fém megmunkálással foglalkozó cégnél)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Kisbér 25km vonzáskörzetéből)
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926