www.cvonline.hu

Öntödei termelésvezető

  • A hirdetés 965 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő, autóipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A már meglévő és újonnan kialakítandó gyártási területen a termelés teljeskörű irányítása (közvetlen beosztottak: termelési koordinátorok, alattuk a műszakvezetők) - összesen több száz fő;
Hatékonyságnövelő projektek koordinálása;
Munkabiztonsági előírások betartása;
Auditokon a vállalat képviselése;
A közvetlen beosztott vezetők fejlesztése a HR-rel közösen;
Autóipari követelmények betartása, betartatása;
Kapcsolattartás a társszervezetekkel, riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú mérnöki végzettség
Termelésvezetői tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

ÉNY-Dunántúl (a pontos helyszínnel kapcsolatban érdeklődjön nálunk)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezési, juttatási csomag
Bejárás teljeskörű támogatása

Ideális pályázó:

Fémiparból érkezik;
Tele van újító és jobbító ötletekkel;
Optimista, könnyen megtalálja a hangot más kultúrájú szakemberekkel;
Kellően határozott, ugyanakkor meggyőzhető és csapatjátékos is tud lenni.

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator