www.cvonline.hu

Öntödei operátor

  • A hirdetés 848 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:  Komárom-Esztergom megye , Oroszlány

Tevékenységi kör:  Autóipari vas termékek gyártása / Öntöde

Feladatok:

  • Öntödéből érkező termékek előkészítése
  • Nyersanyag megmunkálása
  • Műszakvezető által adott feladatokban való aktív részvétel
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Nagy teherbíró képesség
  • Jó fizikum
  • Megbízhatóság
  • Monotónia-tűrés
  • 8 órás munkavégzés, folyamatos műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Multinacionális céges háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • A környékről a munkába járás ingyenes céges busz járatokkal biztosított
  • Vidéki jelentkezőinknek szállást biztosítunk

Előny:

  • Öntödei munkában illetve termelésben szerzett tapasztalat

Ország bármely területéről várjuk a jelentkezőket!

AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő