www.cvonline.hu

Öntödei operátor

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Öntödei operátor - Autóipari  vas termékek gyártása / Öntöde

A leendő munkatárs feladatai:

  • Öntödéből érkező termékek előkészítése a megmunkálás számára
  • Nyerstermék megmunkálása
  • Munkakörnyezet tisztántartása
  • Műszakvezető által kiadott feladatokban való aktív részvétel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú végzettség
  • Nagy teherbíró képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Monotónia-tűrés
  • 8 órás munkavégzés, folyamatos műszak vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Multinacionális céges háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • A környékről a munkába járás ingyenes céges busz járatokkal biztosított
  • Vidéki jelentkezőinknek szállást biztosítunk

Előny:

  • Öntödei munkában illetve termelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Oroszlány

Az ország bármely területéről várjuk a jelentkezőket!

AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő