www.cvonline.hu

Öntödei operátor – nehéz fizikai munka

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1103713

Öntöttvas, valamint rozsdamentes acélból készült kipufogó csonkokat és turbó házakat gyártó piacvezető autóipari vállalatcsoport, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az öntödéből érkező termékek előkészítése megmunkálásra
  • Elkészült öntvények leválasztása
  • Kész öntvények esetleges javítása (csiszolása, flexelése) tisztítása, ellenőrzése

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kitűnő fizikai állóképesség – a munkakör nehéz fizikai munkának minősül
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Büntetlen előélet

Juttatások:
  • Kiemelkedően magas jövedelem
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatás
  • 40%-os éjszakai pótlék
  • Céges buszjárat a munkába járáshoz
  • INGYENES SZÁLLÁS A TÁVOLRÓL ÉRKEZŐ MUNKAVÁLLALÓKNAK

Előnyök:
  • Fémipari (esetlegesen öntödében szerzett) tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány