Öntödei betanított nehéz fizikai munka - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 1064 napja lejárt
Feladatkör: Autóipari öntvények sorjázása gépekkel. Köszörülés, vésés, marás. Amit kínálunk: Céges buszjárat; Hosszú távú munkalehetőség; Igény esetén munkásszálló; Időarányosan növekvő bér; Teljesítményarányos bónuszrendszer; Túlóra lehetőség.
Végzettség: Minimum alapfokú végzettség.
Szakmai tapasztalat: Fémipari területen szerzett tapasztalat.
Informatika:
Egyéb követelmény: Cég tesztjének sikeres megírása. Kiváló állóképesség és kondíció. Egészségügyi alkalmasság. 3 műszakos munkarend, napi 8 órás munkavégzés. Azonnali munkakezdés.
Műszaki területre
Megjegyzés: Folyamatosan fejlődő, fémipar területén működő multinacionális vállalat keres munkavállalókat. Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk! Telefon: 06 96 313 282
Minőségügyi technikus | Quality Technician - Komárom környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Komárom-Esztergom, Komárom

Karbantartó mérnök | Maintenance engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Szerviz Technikus - Huzalszikra forgácsoló gép

Randstad Hungary Kft.

Ügyfelünk a gyártásautomatizáló berendezések ve...
Pest