www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Öntő - Olvasztár
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

Feladatok:

  • Sajtolási és hengerlési tuskó gyártása
  • Alumínium olvasztó kemencék, öntő kemencék, öntőgépek kezelése
  • Salak feldolgozó berendezések kezelése
  • Targoncás és darus anyagmozgatás
  • Szigorú munkabiztonsági szabályok betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, lehetőség szerint fémipari, vagy nehézipari területen
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (6 + 2) munkarend vállalása

Felvételnél előnyt jelent:

  • Érettségi vagy technikusi végzettség
  • Öntödei termelésben, vagy hasonló ipari környezetben  szerzett munkatapasztalat
  • OKJ-s targoncavezető és, vagy emelőgépkezelő (daru) bizonyítvány
  • NKH vizsga, jogosítvány
  • Iparigáz- és olajtüzelőberendezés-kezelő vizsga

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Éves és havi teljesítmény prémium
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal