www.cvonline.hu

Öntő-olvasztár - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1244)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.06.18.
Hirdetés azonosító: 1048872

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Öntő-olvasztárt

keres Partnercége,az Alcoa-Köfém megbízásából.

(Referenciaszám: SZF-1244)

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, lehetőség szerint fémipari, vagy nehézipari területen
  • Alap szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos (6 + 2) munkarend vállalása

Előny:

  • Érettségi vagy technikusi végzettség
  • Öntödei termelésben, vagy hasonló ipari környezetben  szerzett munkatapasztalat
  • OKJ-s targoncavezető és, vagy emelőgépkezelő (daru) bizonyítvány
  • NKH vizsga, jogosítvány
  • Ipari gáz- és olajtüzelőberendezés-kezelő vizsga

Feladatok:

  • Sajtolási és hengerlési tuskó gyártása
  • Alumínium olvasztó kemencék, öntő kemencék, öntőgépek kezelése
  • Salak feldolgozó berendezések kezelése
  • Targoncás és darus anyagmozgatás
  • Szigorú munkabiztonsági szabályok betartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Cafeteria csomag
  • Éves és havi teljesítmény bónusz
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári partnercége, az Alcoa-Köfém Kft. megbízásából munkatársakat toboroz Öntő-olvasztár munkakör betöltésére, hosszú távú munkavégzésre.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jutassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)

A részletekről érdeklődni lehet a 20-967-3093-as, 20/339-6256-os mobilszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.