www.cvonline.hu

Online ügyfélszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, több mint 100 kirendeltséget üzemeltető és 1800 munkavállalót foglalkoztató, magyar tulajdonú autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő, folyamatosan bővülő, piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai, illetve a szlovákiai piacnak. Szoftveres autóalkatrész kereső programjával és logisztikai rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban a partnerei számára.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Az info@unixauto.hu e-mail címre érkező üzenetek kezelése, megválaszolása, továbbítása
  • Az Unix Autókártya programjának koordinálása, új regisztrációk kezelése, autókártyák kiküldése
  • Az Unix Autó facebook oldalának adminisztrációja
  • Online piackutatás, konkurenciafigyelés
  • A marketing osztály munkájának operatív támogatása

Elvárások:

  • Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat) magas szintű ismerete
  • Ügyfélkezelésben, vállalati kommunikációban való jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Angol nyelv erős, kommunikációs szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • Erős monotónia tűrés
  • Igényes, precíz és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Nagyvállalati oldalon szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat, főképpen vállalati levelezés, online ügyfélszolgálat területén
  • Közösségi médiában szerzett releváns tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő