www.cvonline.hu

Online ügyfélszolgálat

  • A hirdetés 728 napja lejárt

Szeretnél otthonról, a fotelből dolgozni? Válaszd a Photel-t!

Online ügyfélszolgálati

munkakörbe

keresünk kollégákat otthoni munkavégzésre

Szeretnél dolgozni, de helyhez vagy kötve? Chat operátor csapatunkba keresünk olyan új csapattagokat, akik egy fiatalos, lendületes csapatban szeretnének dolgozni, és új ismeretekkel gazdagodni. A Photel Group egy innovatív, magyar cégcsoport, és úttörő szerepet töltünk be az online kommunikáció terén.

Amit munkatársainknak biztosítunk:

  • hivatalos, stabil háttér határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bérek,
  • rugalmas munkafeltételek, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • technológiai háttér biztosítása,
  • változatos feladatok, tapasztalatszerzési lehetőség új szakterületeken,
  • megbecsülés és elismerés, valamint empatikus, lojális vezetők.

Amit munkatársainktól várunk:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás írásban, online felületen keresztül,
  • a weboldalhoz kapcsolódó termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, értékesítés,
  • közreműködés az ügyfélforgalomhoz kapcsolódó háttérfeladatokban,
  • kiváló kommunikáció írásban, gyors- és gépírás,
  • logikus, eredményorientált gondolkodás, nyitottság az újdonságok iránt és igény a folyamatos tudásbővítésre,
  • ügyfélközpontú szemlélet és értékesítői attitűd,
  • számítástechnikában magabiztos felhasználói ismeretek.

Munkaidő: 8 órás, változó munkarendben

A jelentkezéseket a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.