www.cvonline.hu

Online termék értékesítő

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Nemzetközi kiadócég 20 éves magyarországi leányvállalatához keresünk a digitális világban jártas, ambiciózus új munkatársat az alábbi pozícióba:

 Telemarketing

 Az új munkatárs feladata szakmai témájú online szoftverek, honlapok, digitális kiadványok értékesítése.

Főbb feladatok:

  • Kiadó szolgáltatásainak értékesítése telefonon, már meglévő ügyfeleknek
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Cégvezetés felé riportálás
  • Megrendelések fogadása
  • Ügyféladat karbantartás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett jogviszony
  • Havi alapbér + jutalék már a próbaidő alatt is
  • Kiemelkedő juttatások a próbaidő után
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Továbbképzések
  • Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Teljes körű szakmai támogatás

Elvárások:

  • Telefonos értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló kifogáskezelés
  • Agilitás, önállóság

Előny:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:  Budapest, XIV. kerület

A jelentkezéshez, kérjük, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, amelyben ismerteti a fenti feladatkörhöz kapcsolódó tapasztalatait és képességeit.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő