www.cvonline.hu

Online Tartalom Moderátor

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Csatlakozz egy dinamikus és innovatív cég 450 fős, különböző nemzetiségű, elszánt és kreatív csapatához a napos Máltán!

Besedo 2002 óta segíti ügyfeleit apróhirdetéses és társkereső oldalak építésében és fejlesztésében. Hat központból dolgozunk a világ különböző pontjain, úgymint Bogotá, Malta, Mauritius, Románia, Kuala Lumpur és Stockholm. Évente 170 millió hirdetést ellenőrzünk és moderálunk, több, mint 1 millió  felhasználói levelet válaszolunk meg és 100 ezer csalási kísérletet akadályozunk meg.

Jelenleg a legnagyobb irodánkba, Máltára keresünk motivált, németül folyékonyan beszélő

munkatársakat.

Feladatok

  • A felhasználók által generált online tartalom, valamint a profilok ellenőrzése és moderálása
  • Hatékony, de emellett pontos, precíz munkavégzés
  • A publikációs szabályok és a piaci folyamatok nyomonkövetése
  • Együttműködés a csapat többi tagjával
  • A menedzsment folyamatos tájékoztatása a legtöbbször előforduló végfelhasználói hibákról, kérdésekről, a megfigyelt trendekről, valamint javaslattétel a szabályok és a kezelői felület fejlesztésére
  • Ügyféltámogatás e-mailen keresztül

Elvárások

  • Minimum középfokú aktív német nyelvtudás, alap angol nyelvismeretek
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • Jól szervezettség, munkavégzés egy dinamikus munkakörnyezetben
  • Alap felhasználói szintű MS Office és internetes ismeretek
  • Ügyfélszolgálaton és/vagy online területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Több műszakban való munkavégzés

Tulajdonságok

  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó beleérző képesség, figyelmesség
  • Csapatszellem, de képesseg az önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Pozitív fellépés

Amit biztosítunk:

  • Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
  • Modern, felszerelt, központi helyen lévő iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Tréning
  • Segítség szállás keresésben
  • Transzport esti műszak esetén

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk NÉMET VAGY ANGOL NYELVEN.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol