www.cvonline.hu

Online tartalom menedzser

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online Értékesítési és Ügyfélkapcsolati Igazgatósága

ONLINE TARTALOM MENEDZSER

munkatársat keres határozott időre.

Munkavégzés helye: Aegon Központ (1091 Budapest, üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a Biztosító honlapjainak tartalomkezelése,
  • az Aegon Intranet tartalomkezelése,
  • elektronikus hírlevelek készítése, küldése, kampányok menedzselése,
  • online kérdőívek készítése,
  • az online értékesítés és ügyfélkiszolgálás támogatása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • magabiztos HTML ismeret,
  • elektronikus hírlvelek készítésében, kiküldésében tapasztalat,
  • Wordpress CMS rendszer ismerete,
  • Photoshop ismeret.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • Drupal CMS ismerete,
  • online tartalom menedzsment tapasztalat,
  • jó íráskészség,
  • marketing tapasztalat,
  • keresőoptimalizálási tapasztalat,
  • Google Analytics ismeret,
  • biztosítási vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyoirs problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • önálló, precíz, a munkájával szemben mindig igényes,
  • alkalmazkodó, csapatjátékos, vidám személyiség.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának a tagja, úgy jelentkezését 2015. május 5-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű