www.cvonline.hu

Online specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.08.
Hirdetés azonosító: 1050142

Ha otthon vagy a webprogramozás, webdesign világában és a már megszerzett tapasztalatodat szívesen kamatoztatnád egy multinacionális cégnél, akkor ne habozz jelentkezni!

Feladatok:

Az online csapat tagjaként a feladataid:

- a vállalat honlapjának és a különböző online kampányoknak a menedzselése
- webprogramozás, aloldalak kezelése
- a vállalat honlapjával kapcsolatos mutatószámok elemzése
- hatékonyság javítása
- külső szolgáltatókkal, illetve az anyavállalattal történő kommunikáció és napi szintű kooperáció

Elvárások:

Ezt kérjük Tőled:

- minimum 2 éves tapasztalat online területen
- web programozásban, webdesignban való jártasság (html vagy html5)
- CMS rendszerek ismerete
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- kreativitás, kezdeményezőkészség, proaktivitás

Amit kínálunk:

Ezt nyújtjuk:

- biztos, stabil munkahely
- szakmai fejlődési lehetőség itthon vagy külföldön
- versenyképes fizetés és juttatás
- kreatív ötletek megvalósításának lehetősége

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a