www.cvonline.hu

Online specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.07.
Hirdetés azonosító: 1012740

Ha tehetséges és tapasztalt online specialistának tartod magad és a már megszerzett tapasztalatodat szívesen kamatoztatnád egy multinacionális cégnél, akkor ne habozz!

Feladatok:

Az online csapat tagjaként a következőkben tudnál részt venni:

- a vállalat honlapjának és a különböző online kampányoknak a menedzselése
- grafikai anyagok és hírlevelek elkészítése
- a vállalat honlapjával kapcsolatos mutatószámok elemzése
- hatékonyság javítása
- külső szolgáltatókkal, illetve az anyavállalattal történő kommunikáció és napi szintű kooperáció

Elvárások:

Ezt várjuk el Tőled:

- minimum 2 éves tapasztalat online területen
- grafikusi ismeretek
- Photoshop/Adobe Indesign /html5 ismerete
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- online marketing trendek ismerete
- social media felületek magabiztos használata
- kreativitás, kezdeményezőkészség, proaktivitás

Amit kínálunk:

Ezt nyújtjuk:

- biztos, stabil munkahely
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés
- kreatív ötletek megvalósításának lehetősége

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a