www.cvonline.hu

Online / SEO / Social munkatárs

  • A hirdetés 860 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

Operatív Marketing Igazgatósága

 Online / SEO / Social munkatársat

keres

Feladatok:

  • A cégcsoport weboldalainak folyamatos keresőoptimalizálása
  • Részvétel új weboldalak tervezésében
  • Weboldali fejlesztések dokumentálása és menedzselése
  • Kapcsolat tartás az IT fejlesztési osztállyal
  • Közösségi média csatornák kezelése
  • SEO projektek dokumentálása és kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (marketing-kommunikáció);
  • MS Office  - Word, Excel, PowerPoint, Visio, Outlook eszközök ismerete
  • Google Analytics, Google Webmaster Tools, Google Tag manager, Google Places, ismerete
  • Közösségi média csatornák ismerete: Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn
  • Drupal és MS Sharepoint környezet erős ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, proaktivitás
  • Szabadon választott SEO szoftver ismerete (webceo, moz.com, stb.)
  • Minimum 3 év tapasztalat

Előny:

  • Projekt managelési tapasztalat
  • MS Projekt ismerete
  • Google Analytics minősítés
  • Google Adwords minősítés

Amit ajánlunk:

  • változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • izgalmas szakmai kihívások;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium rendszer.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő