www.cvonline.hu

Online Sales Manager

  • A hirdetés 36 napja lejárt

A pozíció átfogó szerepe:

  • A szálloda Interneten való megjelenésének teljes körű koordinálása.
  • A magyar online foglalási oldalak és a szállodai weboldal teljesítésének növelése.

Feladatok:

  • Az internetes oldalak információinak folyamatos frissítése
  • Új foglalási oldalak felkutatása, javaslattétel a csatlakozásra és szerződési folyamat levezetése
  • A szálloda weboldalának tartalommenedzsmentje
  • Hírlevelek szerkesztés
  • Csomagajánlatok elkészítése szoros együttműködésben a Travel Trade Managerrel
  • Javaslattétel online reklámozásra
  • A konkurencia árainak, megjelenésének, akcióinak folyamatos, napi szintű figyelése
  • Kapcsolatottartás a szállodalánc többi szállodájával, az ineternetes oldalak helyi képviselőivel, illetve régiós kapcsolattartójával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább egy év online értékesítési tapasztalat (szállodaipari tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Legújabb internetes trendek ismerete
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás
  • Vendég és színvonalközpontúság, tulajdonosi és professzionális értékesítési szemlélet
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, fogékonyság új módszerek, eljárások iránt

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő