www.cvonline.hu

Online projektmenedzser

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1189821

Digitális csapatunk új tagját keressük egy rátermett, a rendszerben gondolkodás képességével felvértezett online projektmenedzser személyében
Feladatok:

  • Flowchartok és funkcionális specifikációk / user storyk tervezése és készítése
  • Fejlesztők és kreatívok briefelése, folyamatos kommunikáció a projekt alatt
  • A fejlesztés során a specifikációnak megfelelő teljesítés ellenőrzése, tesztelés
  • Látogatói, konverziós és egyéb forgalmi adatok alapján riportok készítése
  • Webes fejlesztések koordinálása, kreatívok briefelése
  • Produkciós lista készítése kommunikációs kampányhoz, gyártás koordinálása
  • Konkurenciafigyelés, -elemzés

Elvárások:
  • Minimum 3 év fejlesztési projektmenedzserként szerzett tapasztalat (önálló munkavégzéssel)
  • Tapasztalat funkcionális specifikáció, wireframe és tesztelési jegyzőkönyv készítésében
  • Online kommunikációs csatornák ismerete (hírlevél, social, stb.)
  • Kreatív briefingben szerzett tapasztalat
  • Google Analytics ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkaadói háttér
  • Szakmai képzés és fejlődési lehetőség
  • Digitális kihívások
  • Tapasztalt, összetartó, jó hangulatú csapat (és igen, kockák vagyunk :))

Előnyök:
  • Projektmenedzsment módszertanok és eszközök ismerete előny
  • Jártasság valamely eDM kiküldő rendszer használatában előny

Nyelv:
  • Angol

  • A jelentkezéseket a megadott e-mail címre várjuk!

Kategória
IT / Informatika
Régió