www.cvonline.hu

Online projektmenedzser

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Folyamatos fejlődéssel, több mint 10 éve aktív szereplői vagyunk a hazai online fejlesztői piacnak. PHP / Drupal fejlesztéssel foglalkozunk, mára az ország vezető Drupal ügynökségei között tartanak számon minket. Hiszünk a fenntartható és hosszú távú megoldásokban és együttműködésekben.Lelkesedésünknek és elhivatottságunknak köszönhetően nemcsak az Ügyfeleinkkel való kapcsolat, hanem a munkatársainkkal való együttműködés is hosszútávra szól. Ehhez hozzájárul a családias légkör, a jó hangulat, az egymás iránti kölcsönös bizalom és megbecsülés, a kellemes munkakörnyezet, a rendszeres közös programok és szakmai fejlődés iránti folyamatos igény.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Weboldalak, egyedi fejlesztések, kampányok előkészítése, agilis tervezése
  • Specifikációk, árajánlatok, ütemtervek és szerződések elkészítése
  • Projektek szakmai és pénzügyi tervezése és sikeres megvalósítása
  • Fejlesztői és tervezői csapattal való napi egyeztetés és koordináció
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása

Elvárás

  • Folyékony angol nyelvi kommunikáció
  • Informatikai, közgazdasági háttér
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációra érzékeny, stratégiai szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség, önálló, hatékony munkavégzés

Értékelt kvalitások

  • Szakmai tapasztalat és referenciák
  • Agilis módszertani ismeretek és gyakorlat
  • Széles körű technológiai ismeret

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi és hazai ügyfélkör
  • Kiváló szakmai csapat és vezetők
  • Kihívást jelentő feladatok és izgalmas projektek
  • Motivált, barátságos és családias légkör
  • Versenyképes fizetés és további juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatásaSzínvonalas, nyugodt munkakörnyezet
Munkavégzés helye 1113 Budapest, Ábel Jenő u. 23.
Kategória IT / Informatika, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest