www.cvonline.hu

Online marketing szerkesztő-szövegíró

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Partnercégünk részére keresünk hosszú távú otthoni munkavégzésre új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • megadott témák alapján cikkek írása (átlagosan 4600 karakter/cikk terjedelemben)
  • anyagok feltöltése a megadott online rendszerbe
  • Pr és marketing tevékenység és jelenlét elősegítése közösségi felületeken, és ennek megfelelő, célzott témák publikálása (pl. LinkedIn)
  • social media jelenlét, cikkek írása célcsoportnak megfelelő stílusban és témában
  • social media promóciók menedzselése, virtuális megjelenési vagy együttműködési lehetőségek folyamatos kutatása

Elvárások:

  • tárgyalóképes, de minimum középfokú angol nyelvismeret
  • social media tapasztalat, pr és/vagy marketing tapasztalat
    képviseleti attitűd
  • korábban nem ismert számítástechnikai rendszerek kezelésének gyors elsajátítása
  • jó kommunikációs készség
  • jó íráskészség
  • magabiztos számítógép-használat

Az ideális jelölt:

  • egészséges életmódot képviselő
  • szabálykövető, de a megadott kereteken belül önként tud döntést hozni
  • praktikus gondolkodású
  • tiszteletben tartja a határidőket
  • az idejét hatékonyan be tudja osztani
  • gyorsan átlátja az új feladatokat

Munkaidő:

  • napi 8 óra, hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye:

  • részben otthon végezhető munka
  • (Budapesti meetingen való részvétel heti egy alkalommal)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol