www.cvonline.hu

Online Marketing Szakértő

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online Ügyfélkapcsolati és Értékesítési Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING SZAKÉRTŐ

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Kálvin tér)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • részvétel a biztosítási termékek online értékesítési stratégiájának kidolgozásában, végrehajtásában,
  • online értékesítési marketing kampányának szervezése, irányítása,
  • online marketing feladatok (internetes és eDM kampányok szervezése),
  • kreatív online koncepciók kidolgozása, megvalósítása,
  • google AdWords, facebook hirdetések menedzselése,
  • folyamatos online piacfigyelés.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • legalább 2 éves online értékesítési marketing területen szerzett tapasztalat,
  • a magyar online piac magas szintű ismerete,
  • magas szintű google Analytics ismeret,
  • HTML alapvető ismerete.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • analitikus szemlélet jellemzi,
  • kooperációs készsége kimagasló,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. május 31-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő